XV Міжнародний конгрес медичних сестер «Медсестринство в реаліях війни»

  • 14 мая, 2024

13 травня 2024 року, у Всесвітній день медичної сестри відбувся XV Ювілейний Міжнародний конгрес медичних сестер «Медсестринство в реаліях війни» присвячений Всесвітньому дню медичної сестри.

Медичні працівники, без перебільшення, «янголи війни». Вони працюють у гарячих точках та в тилу, піклуючись про здоров’я кожного українця.

 
Саме тому XV Міжнародний конгрес було організовано для усіх провідних спеціалістів медсестринства з усього світу, щоб сформувати новітню канву допомоги, лікування, реабілітації військових та цивільного населення та підкреслити сталі принципи медсестринства, закладені ще Дашою Севастопольською та Флоранс Найтінгейль.

На учасників Конгресу очікували змістовні практичні доповіді військовиї медиків, медсестер різних закладів охорони здоров’я та іноземних спікерів:  Dorthe Boe Danbjørg, голова Ради медсестер Данії, голова Європейської федерації медсестер, голова правління Співробітництва медсестер у Північному регіоні Даніъ; Marie M. Prothero, доктор філософії, доцент Коледжу медсестер Університету Бригама Янга в Прово, штат Юта, США; Lynda Shaughness, провідна медична сестра з дитячої кардіології, спів-клінічний директор мережі Lifelong CHD,  Англія та  Shoko Takayama, помічник керівника відділення інтенсивної терапії госпіталю Kawasaki Saiwai (KAC), Японії, які поділилися своїм досвідом в цій галузі.

Та традиційно лунали привітання від зіркових гостей.

Також в рамках Конгресу відбулось нагородження Премією «Найкраща медична сестра України 2024».