XIV Міжнародний Конгрес медичних сестер

  • 13 мая, 2023

12 травня 2023 року, у Всесвітній день медичної сестри, відбувся XIV Міжнародний конгрес медичних сестер «Медсестринство 2023: шлях до перемоги», який став унікальним за всі 14 років його існування. Такої кількості міжнародних учасників та такого рівня спеціалістів в галузі медсестринства до сьогодні не мала жодна медична конференція України.

Дякуємо Президенту Міжнародної ради медсестер, професору Pamela Cipriano (США) , Професору охорони здоров’я та сестринської справи Philip Moons (Бельгія) , Директору передової практики дитячої кардіологічної реанімації Дитячої лікарні Atrium Health Levine Children’s Erin M. Dugan (США) та всім нашим шановним спікерам за безцінний досвід, який вони надали нам під час своїх доповідей. Це потужна підтримка, яка відкриває можливості для міжнародної співпраці і становлення розвитку в галузі медсестринства на найближчі роки.

Щиро дякуємо нашим військовим колегам, які попри вкрай важку ситуацію в країні знайшли час та приїхали на цей захід. Адже через війну в країні наші медсестри та медбрати насправді є справжніми янголами-охоронцями.

Також в рамках Конгресу відбулось нагородження Премією «Найкраща медична сестра України 2023» під час якої було відзначено 12 героїв та героїнь, які боронять нашу батьківщину на медичному фронті, кожен зі своєю непростою історією.