Старт премії «Найкраща медична сестра України»

  • 13 мая, 2020

12 травня в ефірі ХІ Міжнародного конгресу «Медсестри проти COVID-19» директор Фонду Олена Рожкова-Буряк оголосила про прийом анкет на здобуття премії «Найкраща медична сестра України 2020»! Це унікальна нагорода, ініційована Фондом у 2019 році, у якій немає переможених! Головний символ Премії — ангел, як уособлення сили духу, відданності та професійності наших героїв-номінантів. 
Зовсім скоро, восени 2020 року, відбудеться святкова церемонія нагородження «ангелів у білих халатах», які у чотирьох номінаціях змагатимуться за звання «Найкраща медична сестра 2020»! 
Цьогоріч, у зв’язку із пандемією COVID-19,  ми запровадили спеціальну номінацію «Медична сестра-превенція», аби відзначити професійну майстерність, відважність та силу духу медсестер, які  знаходяться на «лінії вогню» у протистоянні COVID-19 та ризикують власним здоров’ям заради пацієнтів. Встигніть заповнити анкету на участь у Премії або номінувати медичну сестру, яка заслуговує на звання «Найкраща медична сестра України 2020» за посиланням http://award.medsestra.org.ua!