Проект «Маленьке сердечко»

  • 29 января, 2020

В рамках фінальної зустрічі освітницького проекту з пренатальної діагностики «Маленьке Сердечко» ми провели вже другий наш Public Talk «Про здорове серце: від зачаття до довголіття».

«Маленьке Сердечко» — проект, який був здійснений завдяки гранту Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва в Україні. До участі були запрошені фахівці з різних регіонів України, які брали участь у навчальних семінарах та майстер-класах проекту. Спікерами нашого Public Talk, які розповідали про унікальність та важливість проекту «Маленьке сердечко» стали Ємець Ілля Миколайович – професор, доктор медичних наук, засновник та директор Центру дитячої кардіології та кардіохірургії та засновник Міжнародного Благодійного Фонду «Дитяче серце», Олена Рожкова-Буряк — директорка Фонду  «Дитяче серце», Петро Ільків — координатор проектів Швейцарської агенції розвитку та співробітництва в Україні, Анастасія Сидоренко — керівник проекту «Маленьке сердечко», психолог  Центру, Куркевич Андрій — завідувач наукового відділу Центру кардіології , науковий керівник проекту «Маленьке сердечко», Жовнір Володимир Аполінарійович — доктор медичних наук, головний лікар Центру Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, Дмитро Миколайович Олійник — голова Федерації роботодавців України та голова Опікунської ради Центру кардіології і кардіохірургії та лікарі, які проходили навчання у проекті: Андрієнко Ігор — лікар ультразвукової діагностики Хмельницького перинатального центру, Красов Олександр — заступник директора Харківського міського центру рідкісних захворювань, Гарнець Юлія — лікар акушер-гінеколог Вінницького центру матері та дитини. 

Також розуміючи важливість такого проекту, ми хотіли би надалі його поширювати. Тому на цей важливий для нас захід ми запросили  Високоповажних і Надзвичайних Послів Азербайджанської Республіки — Азеру Худаяру оглу Худієву,  Таджикістану — Холбобоєву Файзулло Самадовичу з дружиною Гульбахор, Туркменії — Аманмурадову Нуберди Аманмурадовічу, Молдови — Руслану Болобочану, Узбекистану — Баходиру Юлдашевичу Ібрагімову,  Ісламської Республіки Афганістан — Рахману Оглі Сардар Мохд, першому секретарю посольства Республіки Казахстан — Турсинбаєвій Гульнар Магжанбаївні та атташе Республіки Киргізії — Ермеку Канібекову.  Ми дуже сподіваємося на подальшу співпрацю та нові медичні проекти. На заході ми говорили доступними словами про здорове серце, про розробки та новітні технології Центру, про цінність людського життя, а також про формування поняття благодійності в сучасному суспільстві.
І нарешті, в рамках цього заходу, відбулася презентація такого важливого обладнання — системи обігріву «Bair Hugger 775» для наших маленьких пацієнтів Центру, які перебувають після складних операцій на сердечках та матрасиків для обігріву їх ліжечок. Кошти на таке обладнання нам допомогли зібрати під час нашого благодійного родинного свята «Імпульс Різдва» всі небайдужі, донори, меценати, благодійники. Ми ще раз хочемо подякувати всім хто долучився до цієї благородної справи. Дякуємо чарівній Сніжані Єгоровій — видатній жінці, матері п’ятьох дітей, актрисі, телеведучій та модератору вже другого нашого Public Talk, авіакомпанії Міжнародні Авіалінії України, Олегу Скрипці та гурту «ВВ», Благодійному фонду «Зимородок», співорганізатору свята Наталії Коваленко та «Junior Fashion Week», родинному гурту Мельничуків «ALMAZ», Катерині Барвінській та театру танцю «Форсайт», Галині Філімоновій — волонтеру «Пробіг під каштанами», громадській організації «Соціальна гармонія» та Дмитру Титаренку, Людмилі Ветрич та івент-агенції «Нобелон», smm-агенству «SMELO», Національному Олімпійському Комітету України, студія чирлідингу ReD FOXES, Олександру Лє та колективу «Hot Funkys», Ірині Сидорчук — менеджеру Фонду, «Соробан» — школі усного рахунку, колективу готелю «Hilton» та Інні Князевій, Миколі Джулай — пацієнту Центру, який розважав гостей на протязі всього заходу своєю грою на фортепіано.