Конгрес «Медсестри проти COVID-19»

  • 12 мая, 2020

Понад 9 000 глядачів та 1 000 зареєстрованих учасників взяли участь в XI Міжнародному  конгресі «Медсестри проти COVID-19», який відбувся 12 травня 2020 року в онлайн-режимі! 
Традиційно, Конгрес присвячено Міжнародному дню медичної сестри, але цьогоріч він набув унікального формату та масштабу. Учасники та доповідачі з 7 країн світу, понад 4 години якісного контенту та тисячі коментарів у підтримку медичних сестер, які знаходяться на «передовій» боротьби проти COVID-19 в Україні та всьому світі. 
11 років тому, видатний кардіохірург Ілля Ємець заснував подію, яка покликана підтримувати, навчати, інформувати медичну спільноту та розвивати інститут медсестринства. За ці роки, змінювалися теми, місця проведення Конгресу, але незмінними залишаються високий рівень доповідей та професійність спікерів. 
Особливо цінною є підтримка духовенства, видатних науковців, спортсменів, артистів та благодійників, які впродовж багатьох років долучаються до проведення Конгресу. 
Висловлюємо свою глибоку повагу та вдячність засновнику Конгресу Іллі Ємцю та поважним гостям: Митрополиту Філарету, Сергію Бубці, Паулю Фогту (Швейцарія), Володимиру Жовніру, Юрію Кривку, Олені Рожковій-Буряк та Сергію Кубанському, які долучилися до нашого Конгресу та привітали медичних сестер із професійним святом. 
Дякуємо нашим доповідачам: Наталії Кметик, Ользі Бабкіній, Світлані Разумовій, Ян Сяо (Китай), Радміло Янковичу (Сербія), Роберто Родрігезу (США), Акмарал Турдалієвій (Казахстан), Анастасії Сидоренко, Глібу Бітюкову, Олегу Чорному, Фрозіні Кузик, Віоріці Рошко, Катерині Сояк, Ірині Швенк (Швейцарія) та Анні Братчук за змістовні доповіді. 
Головною несподіванкою Конгресу стали численні вітання, слова підтримки, музичні паузи, спортивні розминки та кулінарний майстер-клас від наших зіркових гостей: Олега Скрипки, Олени Гребенюк, Ін-Грід, Олега Михайлюти, Христини Соловій, гурту BEZ Обмежень, Наталії Добринської, Жана Беленюка, Дар‘ї Малахової,  солістів національної опери України та академічної хорової капели Національного радіо України.  Дякуємо вам за підтримку спільної доброї справи заради наших медичних сестер! 
Окремо хочемо подякувати Амбасадору Фонду, заслуженому артисту України, ведучому Конгреса — Юрію Горбунову.
До зустрічі в 2021 році!